** 2014 MART AYI DERNEK SON DURUM **

Moderatörler: Eğitmen, Yardımcı Eğitmen

** 2014 MART AYI DERNEK SON DURUM **

Mesajgönderen Barış Tura tarih Prş Mar 13, 2014 3:48 pm

Selamlar Arkadaşlar

SDÜ Havacılık kulübümüzün mezuniyetimizden sonraki birlik ve beraberliğini devam ettirmek için kurulan SDÜ Havacılık Mezunları Derneğimiz kurulduğu yıldan bu yana yaptığı faaliyetler ile temel fonksiyonu olan birleştiricilik ve beraberliği , her sene düzenlediği şenlikler ile yerine getirdi ve iyi bir şekilde ortaya koydu. Bu süreçte yönetimde olan mezun arkadaşlarımıza ve düzenlenen şenliklerde canla başla çalışan SDÜ Havacılıktaki arkadaşlarımıza buradan tekrar teşekkür ediyoruz.

Gelinen süreçte Antalya'da yönetimde olan arkadaşların iş vs. yoğunluklarından dolayı zaman ayırmakta zorlandıkları kulüp yönetimini bir nöbet değişimi olarak Denizlideki mezun arkadaşlar olarak bizler devralmak ve şu ana kadar süregelen şenlik etkinlikleri ile birlikte daha farklı çalışmalarla bir adım öteye götürmek istedik. Bu konuda en azimli ve istekli olan ve zaman ayırabilirim diyen Koray ŞİMŞEK 'te başkanlık görevini üstlendi. Burada en itici güçte geçen sene düzenlenemeyen etkinliğin insanlardaki özlem ve etkinliklerin devam etmesi için gelen olumlu geri
dönümlerdi.

Denizli'de bir çalışma grubu oluşturarak, dernekler masasının güncel uygulamalarına göre derneğimizin şu an defterlerindeki bütün eksikliklerini tamamladık ve resmi bir dernek hesabımızı bankada açtırdık. Gerekli bilgilendirmeleri de gerek SDÜ Havacılık Forum sayfasından gerekse de Facebook gruptan sizler ile paylaştık.

Dernek yönetimi olarak bizlerin bu sene düzenleyeceğimiz etkinlik ve diğer bazı düşündüğümüz çalışmalar için yaptığımız değerlendirmelerde minimum mevcut bir üye rakamını ve belli bir geliri yakalamamız gerekmektedir. Buda sizlerin derneğimize katılımı ve cüzzi rakamlarda olsa düzenli bir aidat sisteminin yürümesi ile olabilecektir. Şu ana kadar gelinen süreçte bize somut olarak telefon ile geri dönüş yapan veya aidatlarını yatıran arkadaşlar aşağıdaki gibidir. :

Kenan ORUÇ
Zafer KÖSE
Zafer UYANIK
Hüseyin TUNÇMEN
Seda BAKKAL
Melih BEYHAN
Özgür ERDOĞAN
Muhammet Şükrü ÇETİN
Tunahan DEMİRCİ
Nazire KAVAL
Ali Erten TENDERİS
Barış TURA
Koray ŞİMŞEK
Derya ÇINAR
Tolga ERDALGA

Yukarıda ismini yazdığımız arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Fakat bizim SDÜ Havacılık Mezunları Derneğinde koyduğumuz hedefleri gerçekleştirmek için bize yapılan geri dönüş beklentilerimizin çok altındadır.Yönetim olarak yaptığımız ortak değerlendirmede sadece şenlik yapmak amacıyla bir derneğin bütün hukuki sorumluluğunu almanın ve prosedürler ile uğraşmanın yanlış olduğu görüşündeyiz. Amacımız sadece şenlik ise bu arkadaşlık ilişkileri içinde bireysel organize edilerek gelmek isteyen katılımcı kişiler ile gene düzenlenir.

Bana göre SDÜ Havacılık Mezunlar derneği bir değerdir. Semboldür. Hepimizin mezun olduktan sonra farklı çevreleri ve hayatları oldu, bir tempo içerisinde sürmekte. Mezun arkadaşlar ile yaptığımız her görüşmede ortak nokta insanların geçmişe ait yaşanılan paylaşılan olgulara duyduğu özlemdir. Bu noktada hepimizin hayatında SDÜ Havacılık bir değerdir. Az ve ya çok. Bunu görebildiğimizde bireysel kırgınlıkları ve bölünmüşlükleri de aşarak daha birleştirici hareket etmek en olumlu davranış modeli olacaktır.

Konuyu toparlarsak bizim görmek istediğimiz ve önceliğimiz , aidatlar ile belirli bir geliri elde etmekten önce (Tabiki oda lazım),mezun üyelerimizden yeterli sayıda gerçek bir TALEP görebilmektir. Yeterli talebi görmediğimiz noktada insanları zoraki olarak motive ederek bir şeylere zorlayamayız. Bu şekilde yaptığımız bir çalışma ile ortaya koyduğumuz faaliyetlerin samimiyetten uzak olacağını yönetim olarak düşünmekteyiz.

Son yaptığımız değerlendirme toplantısında üye sayımıza ve aidatları mızın durumuna MART ayı sonunda bakarak durum değerlendirmesi ve Derneğimizin devam edip etmemesi konusunda bir değerlendirme yapmaya karar verdik.

Önümüzdeki süreçte Üyelik işlemi yaptırmak, aidat yatırmak ve ya her türlü sorunuz için bizlere ulaşabilirsiniz.

KORAY ŞİMŞEK - 0535 309 93 96
BARIŞ TURA - 0533 775 20 58
DERYA ÇINAR - 0507 240 64 06
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni üye olacaklar için dernek kayıt formu:

https://drive.google.com/file/d/0B2ntJ5 ... sp=sharing

Derneğe yeni üye olacaklar için kayıt formunu arkalı-önlü doldurup hesap numarasına ilgili tutarları yatırmaları ve

Çamlaraltı mah. 6063 sok. no:4 Machka Kafe MERKEZ/DENİZLİ’’

adresine yollamaları yeterlidir.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Derneğe 2014 yılında;

İlk kez kayıt olacak üyeler 25tl giriş ücreti+50tl aidat (Yıllık Tutardır)
Mevcut üyeler (30’a yakın kişi) 50tl aidat (Yıllık Tutardır)

ödeyerek derneğin devamlılığını sağlayabilirler.

Aktif olarak konudan haberdar olan, takip eden ve üye olmak istediklerini bize belirten kullanıcılar içinde yeni aldığımız

SDÜ HAVACILIK KULÜBÜ MEZUNLARI DERNEĞİ aktif hesabı;

İŞ BANKASI -Şube adı: DENİZLİ/ÇAMLIK Hesap no:3203 222414
İBAN: TR76 0006 4000 0013 2030 222414
----------------------------------------------------------------------------------------------

*** Derneğimizin yeterli üye çoğunluğuna ulaşmaması ile feshi durumunda daha önce derneğe ödenen bütün katılım ve aidat tutarları ilgili üyelerimize geri iade edilecektir.. ***
----------------------------------------------------------------------------------------------
Yamaç Paraşüt Okulu
www.yamac.gen.tr
Barış Tura
Onursal Üye
 
Mesajlar: 130
Kayıt: Cmt Kas 19, 2005 11:45 pm
Konum: Denizli
Ad-Soyad: Barış Tura

Dön Dernek

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron