artık bizim ilçeninde bi pisti var

Yamaç Paraşütü Sporu İçin Elverişleri Olan Tepeler ve Özellikleri

Moderatörler: Eğitmen, Yardımcı Eğitmen

artık bizim ilçeninde bi pisti var

Mesajgönderen Es@d tarih Pzr Ağu 27, 2006 5:03 pm

Sonunda bizim ilçeyede yamacparasutunu getirdik :D Yaklaşık 1 aydır bizim ilçede uçulabilecek tepeler için yp başlangıç eğitimi almış bi arkadaşla boyuna geziyoduk..en sonunda belediye başkanınıda ikna ederek yaklaşık 400metrelik bi tepeye pisti açtırdık..24-26ağustos ilçe festivali kapsamında Söke'den gelen 3arkadaşla uçuşlar yapıldı..Eğirdir'i hiç bir zaman tutmasada gerçekten güzel uçuşların yapılacağı bi yer haline geldi..yeryer çok güzel geniş termikler kopuyor bi arkadaş tepe +300 yaptı ve varioda +5 gördüğünü söyledi..yakında yarışmalar içinde ev sahipliği yaparsa hiç şaşırmam :lol: Take off ve iniş alanının fotoğraflarını alır almaz ekliycem Yer: Karacasu/AYDIN
En son Es@d tarafından, Cmt Eyl 09, 2006 1:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
West
Vibe
Cross Country
Kullanıcı avatarı
Es@d
Eğitmen

Ad-Soyad: H. Esad SELEK

Mesajgönderen maninsky tarih Pzr Ağu 27, 2006 6:27 pm

esat supersın abı ne dıyım helal olsun darısı bızım memlekete
Hobi olarak herkes yamaç paraşütü yapabilir ama pilot olup uçmak isteyen birisi her zaman daha çok teorik bilgiye ihtiyaç duyar. Teoriğini geliştiremeyen "pilot" asla pilot olamaz.
Kullanıcı avatarı
maninsky
Eğitmen

Ad-Soyad: TUNAHAN DEMİRCİ

Mesajgönderen Kenan Oruç tarih Sal Ağu 29, 2006 4:35 pm

Tepe arastırman guzel esat. Ama yalnız basına bizim kulupten herhangi bir egitimci olmadan ucma cabasında bulunmanı dogrusu yadırgadım. Senden hic beklemezdim. Gecen hafta kaş'ta iken orada tandem pilotu olarak calışan bizim eski eğitmenlere ozellikle senden ve Ahmet Nuri'den bahsedip bu 2 çocuk çok saglam yetişiyorlar ve cok iyi pilot olacaklar demiştim ama dogrusu senin orada bizden biri olmadan uçmayı dusunmeni sana gercekten yakıştıramadım ve hayal kırıklığına uğradım..
Kenan Oruç
Baş Eğitmen

Mesajgönderen psisikpilot tarih Sal Ağu 29, 2006 5:30 pm

Kenan hocam bi hayal kırıklığına uğradımı "4800 hiç senden beklemezdim gücünde" olur
psisikpilot
Mezun Üye

Mesajgönderen ferit tarih Çrş Ağu 30, 2006 1:59 am

O da takriben 5300 tane ne olacak bu memleketin hali gücündedir
ferit
Mezun Üye

Mesajgönderen Es@d tarih Cmt Eyl 09, 2006 1:36 pm

Resimleri bulamadım ama yerel gazetenin çektiği bi video var [url]http://rapidshare.de/files/32478264/avseq01.wmv[/url]
West
Vibe
Cross Country
Kullanıcı avatarı
Es@d
Eğitmen

Ad-Soyad: H. Esad SELEK

Dön Uçuşa Uygun Tepeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir